P.T.H. SECURAL działa na rynku technicznych środków ochrony mienia od marca 1990 roku. Oferujemy urządzenia przodujących producentów zagranicznych i krajowych, spośród których wymienimy (w porządku alfabetycznym) tylko najważniejszych:

AG Neovo, Alarmtech, Alnet, Amerplast, APart-Audio, BCS, BOSCH Security Systems (dawniej Philips CSI), Commax (GDE Polska), Dallmeier, Elmes, Eneo, Fujinon, Ganz, Grundig, Hikvision, HSK Data, Konsmetal, PAG, Pulsar, Roger, Samsung, Satel, SecurityNet, Siemens, Siedle, Technokabel, UTC Fire & Security (dawny Aritech/GE Security), Videotec.

Wszystkie urządzenia oferowane przez SECURAL P.T.H. posiadają wymagane atesty i homologację oraz pełną gwarancję i odpowiedni serwis. Urządzenia te pochodzą wyłącznie z kanałów dystrybucji autoryzowanych w Polsce przez ich producentów.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do handlu. Zapewniamy pomoc już w fazie projektowania systemów ochrony mienia oraz wsparcie techniczne w fazie montażu i uruchamiania dostarczonych przez nas urządzeń. Przykładamy ogromną wagę do możliwie najlepszego zaspokajania potrzeb i wymagań naszych klientów. Dbamy o stałe uzupełnianie i poszerzanie naszej oferty o najnowsze osiągnięcia światowego przemysłu "security". Śledzimy rozwój środków i metod technicznej ochrony mienia odwiedzając najważniejsze imprezy targowe tej branży w kraju i za granicą. Nasza wiedza i kontakty, tak krajowe, jak i zagraniczne, pozwalają nam wspomagać naszych partnerów w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów z zakresu technicznych zabezpieczeń mienia.

Będziemy czuli się wyróżnieni i zaszczyceni, jeżeli zdecydujecie się Państwo wybrać naszą firmę jako partnera w dziedzinie technicznych zabezpieczeń mienia. Ze swej strony pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...