Wideodomofony IP BCS

Wideodomofony IP marki BCS cechują się bogatą funkcjonalnością, niedostępną dla konwencjonalnych systemów analogowych, jak i cyfrowych oraz ciekawym wzornictwem w połączeniu z przystepną ceną.

BCS

 

 

Wideodomofony IP marki BCS

 

Wideodomofony IP marki BCS cechują się bogatą funkcjonalnością, niedostępną dla konwencjonalnych systemów analogowych, jak i cyfrowych oraz ciekawym wzornictwem w połączeniu z przystepną ceną. W naszej ofercie znajduje się system przeznaczony dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz system paneli modułowych, umożliwiający rozbudowę systemu o dodatkowe moduły z przyciskami wywołania, zwiększające ilość obsługiwanych mieszkań (max 25) oraz o czytnik zbliżeniowy i klawiaturę.

 

Jednorodzinny zestaw wideodomofonowy IP BCS

  • dostępne są gotowe zestawy, składające się z:  panelu zewnętrznego, zasilacza i monitora z dotykowym ekranem o przekątnej 7”, oraz pojedyńcze akcesoria umożliwiające rozbudowę systemu o dodatkowe wejścia, jak i dodatkowe monitory.
  • wspomniane zestawy są już skonfigurowane fabrycznie i działają na zasadzie Plug&Play, znaczy to, że system jest gotowy do pracy po około 1 minucie od uruchomienia i ze strony użytkownika/instalatora nie ma potrzeby konfiguracji żadnych dodatkowych parametrów, poza ustawieniami głośności czy też konfiguracją pracy przekaźnika.
  • rozbudowa systemu wymaga zmiany tylko kilku podstawowych parametrów, w konfiguracji których pomoże odpowiednia instrukcja, dostępna na zakładce każdego produktu

 

 Istotnym elementem jest fakt, że wideodomofony BCS są kompatybilne z systemem telewizji przemysłowej IP BCS.

  • Monitory domofonowe umożliwiają wyświetlenie na komfortowym 7-calowym dotykowym ekranie o rozdzielczości 800x480 obrazu z kamery IP.
  • Do jednego monitora mozna podłączyć do 32 kamer serii BCS Line lub BCS Point oraz kamer innych producentów po protokole Onvif.
  • Rejestratory BCS Line, w tym: sieciowe oraz analogowe i HDCVI z opcją hybrydy i trybrydy umożliwiają ciągłe nagrywanie obrazu z kamer paneli wideodomofonowych bez konieczności instalacji żadnych dodatkowych urządzeń, czy przygotowywania specjalnego okablowania.
  • Obraz z kamery domofonu może być również nagrywany za pomocą protokołu RTSP na rejestratorach BCS Point (zależnie od wersji firmware).

 

  •   Dodatkowo wideodomofony jednorodzinne BCS umożliwiają obsługę wszystkich podstawowych funkcji za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej BCS Viewer Lite. Do obsługiwanych funkcji należą: komunikacja audio i wideo z wejściem, otwarcie furtki (dla wybranych urządzeń również bramy) wywołanie podglądu kamery bez wywołania z panelu, wykonanie zdjęcia i nagrania wideo z kamery oraz transfer wywołania z domofonu na telefon komórkowy. Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem iOS lub Android. Aplikacja oferuje również ograniczone wsparcie dla systemu paneli modułowych. Aby uzyskać dodatkowe informacje należy przejść do sekcji System Modułowy lub do zakładki BCS Viewer Lite.

 

  • Systemy wideodomofonowe IP BCS są prostymi i intuicyjnymi systememi opartymi o topologię sieci LAN. Od strony instalacyjnej system wymaga jedynie podłączenia zasilania panela zewnętrznego oraz monitora oraz zarobienia wtyku RJ45 po stronie obu urządzeń i połączenie ich przewodem UTP Cat. 5e. 

 

 

 

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...