Systemy sygnalizacji włamania i napadu BOSCH AMAX

Firma Bosch oferuje szeroką gamę produktów do systemów sygnalizacji włamania i napadu — od central alarmowych aż po czujki przewodowe i bezprzewodowe urządzenia peryferyjne. Skorzystaj z kompleksowej oferty technologii systemów.
Wiele zadań, jedno rozwiązanie: AMAX
Systemy sygnalizacji włamania i napadu AMAX charakteryzują się wyjątkową elastycznością. Systemy hybrydowe AMAX 3000 i 4000 można łączyć z czujkami przewodowymi oraz bezprzewodowymi czujkami RADION firmy Bosch. Pozwala to na wykonywanie przyszłych modernizacji bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z przebudową systemu. Funkcję sygnalizacji pożaru mogą również pełnić czujki pożarowe. Kompaktowy system AMAX 2100, obsługujący tylko przewodowe czujki, dopełnia tę ofertę.
Technologia pozwalająca na obniżenie kosztów
Instalacja oraz oddanie do eksploatacji systemów sygnalizacji włamania i napadu AMAX przebiega szybko i łatwo. Wiele z funkcji jest zaprogramowanych fabrycznie, co przekłada się na oszczędność sporej ilości czasu poświęcanego na instalację. Kolejnym atutem jest jednorodna konstrukcja systemu: wszystkie warianty urządzeń AMAX nie tylko wyglądają tak samo, ale charakteryzują się również identycznym programowaniem i obsługą. Po instalacji jednej wersji systemu AMAX nie będzie problemu z instalacją innych.
Cały artykuł znajduje się na naszej nowej stronie internetowej pod adresem:
http://secural.eu/systemy-sygnalizacji-wlamania-i-napadu-bosch-amax/

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...