SATEL – nowości w ofercie, marzec 2015

Nowości zaprezentowane w styczniu 2015 zostały entuzjastycznie przyjęte przez dystrybutorów i instalatorów. Z tym większą przyjemnością firma SATEL przedstawia kolejne nowe rozwiązania, które znacznie rozszerzają i wzbogacają ofertę produktową.
A jakie nowe produkty wprowadza SATEL w marcu 2015?
1. Ekonomiczną, wszechstronną i kompaktową centralę VERSA Plus dedykowaną do zabezpieczania małych i średnich obiektów.
2. Aplikację VERSA CONTROL umożliwiającą zdalne zarządzanie systemem alarmowym stworzonym na bazie central z serii VERSA.
3. Moduł INT-KNX-2 w formie ekspandera, umożliwiający połączenie funkcjonalności zaawansowanego systemu alarmowego opartego na centrali INTEGRA z systemem KNX.
Ale to jeszcze nie wszystko.
Manipulator dotykowy INT-TSI został wzbogacony o nowe, ciekawe funkcjonalności z punktu widzenia użytkownika, dzięki którym codzienna obsługa systemu jest jeszcze przyjemniejsza i bardziej dostosowana do indywidualnych oczekiwań. Wprowadzona możliwości pracy manipulatora w trybie MASTER/SLAVE umożliwia podwojenie ilości manipulatorów INT-TSI na obiekcie.
Natomiast w aktywnych barierach podczerwieni ACTIVA wprowadzono zmiany konstrukcyjne zapewniające wysoką odporność na zakłócenia oraz trudne warunki zewnętrzne.
Cały artykuł znajduje się na naszej nowej stronie internetowej pod adresem:
http://secural.eu/satel-nowosci-w-ofercie-marzec-2015/

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...