Profesionalny sprzęt na konferencje

System dyskusyjny BOSCH CCS 900 Ultro to profesjonalny sprzęt na konferencje, który wyposażono w nowe rozwiązania i funkcje dodatkowe, takie jak zgłoszony do opatentowania wskaźnik sygnalizujący, kiedy mówić.
System dyskusyjny CCS 900 Ultro firmy Bosch pozwala zapanować nad przebiegiem małych i średnich zebrań oraz konferencji, a także zapewnia wygodę ich uczestnikom i prowadzącym. Ten wszechstronny i ekonomiczny system jest prosty zarówno w instalacji, jak i w obsłudze
System ten posiada wszystkie funkcje umożliwiające pełną kontrolę nad przebiegiem spotkań i dyskusji bez konieczności udziału operatora.
Ekonomiczne rozwiązanie oparte o system dyskusyjny CCS 900 Ultro:
  • Podstawowe funkcje zarządzania dźwiękiem
  • Łatwość obsługi
  • Wbudowane funkcje zapisu i odtwarzania w formacie MP3
  • Wbudowany cyfrowy eliminator sprzężeń akustycznych
  • Obsługa telekonferencji
  • Możliwość rozbudowy o opcjonalne przewodowe lub bezprzewodowe mikrofony ręczne dla publiczności

System CCS 900 Ultro jest prosty w instalacji i niezwykle łatwy w użyciu. Dzięki temu idealnie nadaje się do stosowania w sądach, urzędach miejskich, hotelach oraz innych instytucjach wymagających funkcjonalności zarządzania dźwiękiem. Ten niewielki system samoczynnie steruje mikrofonami uczestników. Przewodniczący może z łatwością przerywać wypowiedzi, naciskając przycisk priorytetowy na swoim pulpicie z mikrofonem. To powoduje natychmiastowe i automatyczne wyciszenie wszystkich pozostałych mikrofonów. Wskaźnik gotowości „Possible-To-Speak” sygnalizuje uczestnikom możliwość zabrania głosu, a dla przewodniczącego stanowi pomoc w kierowaniu przebiegiem dyskusji.

System CCS 900 Ultro posiada wewnętrzny rejestrator MP3, który pozwala zapisywać treść dyskusji w formacie cyfrowym i zachować ją na kartach pamięci SD. Wbudowany cyfrowy eliminator sprzężeń akustycznych sprawia, że przekazywana przez system mowa jest doskonale zrozumiała dla wszystkich uczestników postępowania, nawet jeśli w sali zastosowano wzmacniacze. Nawiązywanie telekonferencji z oddalonymi salami sądowymi i nadawanie przebiegu posiedzeń jest równie proste, co podłączenie systemu nagłośnieniowego w celu wzmocnienia dźwięku na miejscu. Podczas przerw system może odtwarzać tło muzyczne. Można także podłączyć inne urządzenia przetwarzające.
W zależności od wewnętrznych procedur zabierania głosu, jednocześnie mogą być włączone nawet cztery mikrofony. System umożliwia też podłączenie dodatkowych mikrofonów ręcznych dla publiczności. Zestaw funkcji systemu CCS 900 Ultro firmy Bosch to idealne połączenie elastyczności z możliwościami kontroli. Dzięki temu doskonale nadaje się on do stałego lub tymczasowego stosowania w sądach, które nie wymagają skomplikowanych rozwiązań.
Materiały dodatkowe:Zobacz film

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...