PRAESENSA - Innowacyjny system nagłośnieniowy

Rozwiązania nagłośnieniowe  - od Boscha

 Wysokiej jakości systemy nagłośnieniowe i głosowe są niezbędne do sprostania wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem i ochroną.

Aby systemy rozgłaszania były naprawdę skuteczne muszą one być wyjątkowo wydajne i niezawodne.

Firma BOSCH jest dostawcą systemów i komponentów do takich obiektów jak:

Terminale transportowe, kościoły, budynki użyteczności publicznej, budynki biurowe, szkoły i centra handlowe na całym świecie.

 

 bosch

 

PRAESENSA ustanawia nowe standardy w branży

Nowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy BOSCH jest systemem pracującym w sieci IP

  •  Wszystkie komponenty systemu pracują w sieci, zapewniając najwyższą elastyczność i skalowalność
  •  Architektura wzmacniacza inteligentnie przydziela moc co sprawia, że mamy do czynienia z bardzo konkurencyjnym kosztem posiadania (TCO)
  •  Brak punktu potencjalnej awarii ze względu na zastosowaną redundancję
  •  Stacja wywoławcza została zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika zapewniając dostęp poprzez intuicyjny interfejs.

PRAESENSA to najnowszy system nagłośnienia i DSO firmy BOSCH w pełni funkcjonalny i  pracujący w sieci IP

 

-Wszystkie elementy systemu podłączone do sieci IP, zapewniają najwyższą elastyczność i skalowalność od małych scentralizowanych systemów, do dużych zdecentralizowanych. Architektura Bosch OMNEO * IP obsługuje połączenia z protokołami DanteTM, AES67 i AES70.

 

-Innowacyjna wielokanałowa architektura wzmacniacza z inteligentnym przydzielaniem mocy na wyjściach wzmacniacza i zintegrowanym kanałem rezerwowym znacznie poprawia efektywne wykorzystanie dostępnej mocy, niezależnie od obciążenia głośnika w każdej strefie.

W rezultacie potrzeba mniej wzmacniaczy, oszczędzając nawet do 50 procent energii w systemie, co prowadzi do bardzo konkurencyjnych kosztów posiadania (TCO).

bosch

PRAESENSA oferuje specjalne funkcje zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i pełną redundancję łącza sieciowego, dzięki inteligentnej integracji funkcji i urządzeń do tworzenia kopii zapasowych. Żaden pojedynczy punkt instalacji mogący ulec awarii nie jest kluczowy dla koncepcji systemu i tylko kilka urządzeń jest potrzebnych, aby spełnić wszystkie wymagania systemowe i użytkownika.
Intuicyjny interfejs stacji wywoławczej zapewnia użytkownikowi łatwość obsługi, dzięki skutecznej kombinacji przycisków dotykowych i przycisków wyboru.

Jasne wskazówki dotyczące postępu i informacje na temat stanu zapewniają operatorom komfort i łatwość obsługi.
PRAESENSA to kompleksowy system, który jest zgodny z normą ewakuacyjną EN 54-16 i łatwo dostosowuje się do zmieniających się potrzeb.

Oferuje pełną kontrolę dźwięku w każdej strefie, aby stworzyć odpowiednią atmosferę z muzyką w tle i spełnić wymagania dotyczące zrozumiałości mowy dla operacji biznesowych i awaryjnych, dzięki czemu jest to rozwiązanie dopasowane do potrzeb wszystkich grup użytkowników (dla konsultantów, instalatorów i właścicieli budynków).

 

 

-Bosch jako innowacyjny twórca technologii przyszłości, przedstawia pełne rozwiązanie PRAESENSA oparte na protokole IP, łączące wszystkie punkty i ustanawiające nowe standardy branżowe.


System nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy PRAESENSA będzie dostępny od lipca 2018 roku.

 

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...