Nowy pulpit Bosch DCN-D

Miło nam poinformować Państwa, że firma Secural wzbogaciła swoją ofertę w zakresie systemów konferencyjnych o nowe pulpity dyskusyjne DCN-D firmy Bosch Security Systems.
Pulpity uczestników DCN-D są zwykle stosowane podczas mniejszych i średnich konferencji. Są idealnym rozwiązaniem w przypadku zmiennych konfiguracji systemów lub gdy wymagane są przenośne systemy konferencyjne. Wszystkie pulpity można łatwo dołączyć lub odłączyć od okablowania systemu, co pozwala na szybkie i efektywne przeprowadzenie konfiguracji systemu.
Zaokrąglony kształt, niewielkie rozmiary i eleganckie połączenie stylowo wykonanych srebrnych i czarnych elementów z matowym wykończeniem to cechy rozpoznawcze pulpitów dyskusyjnych DCN-D. Dzięki temu pulpity doskonale komponują się z wystrojem każdej sali konferencyjnej.

Uporządkowany panel sterowania i intuicyjnie rozmieszczone elementy to zalety, dzięki którym każdy użytkownik pulpitu dyskusyjnego DCN-D z łatwością opanuje jego obsługę. Jest to szczególnie istotne w tworzeniu atmosfery zachęcającej do konstruktywnego dialogu.
Pulpity dyskusyjne DCN-D są dostępne w 5 wersjach oraz w szerokiej gamie opcji, dzięki którym doskonale spełniają one wymagania każdego użytkownika. Od wersji podstawowej, wyposażonej we wbudowany mikrofon, która umożliwia uczestnikom prowadzenie i słuchanie rozmów, po wersję zaawansowaną, wyposażoną w wyjmowany mikrofon, system głosowania elektronicznego oraz wbudowany selektor kanałów, dzięki któremu słuchacz może wybrać właściwe spośród aż 31 dostępnych tłumaczeń symultanicznych.
Pulpity dyskusyjne DCN-D wyposażono w udoskonalone rozwiązania firmy Bosch. Należą do nich wysokiej jakości wyjmowane mikrofony, specjalne głośniki zapewniające wyraźne zrozumienie mowy, wyższa jakość dźwięku, a także system zabezpieczeń przed zakłóceniami generowanymi przez telefony komórkowe.
Rezultatem tych udoskonaleń jest niezrównana jakość dźwięku, dzięki której każda wypowiedź jest wyraźna. To istotny atut w przypadku każdej konferencji, niezależnie od jej tematu.
System konferencyjny DCN Next Generation to lider w dziedzinie cyfrowego zarządzania konferencjami. System ten stanowi połączenie estetycznego wyglądu z niezawodnością, elastycznością i możliwościami zarządzania przebiegiem zebrania.
Niniejszy system to krok w przyszłość w skutecznym zarządzaniu konferencjami. Powstał on w wyniku intensywnej współpracy projektantów firmy Bosch z doświadczonymi uczestnikami konferencji, tłumaczami i operatorami, dzięki której stworzono system spełniający wymagania wszystkich stron uczestniczących w konferencji. Systemowi DCN Next Generation firmy Bosch można zaufać. Twoje spotkanie jest w dobrych rękach.
Dodatkowe materiały:Film prezentujący pulpit DCN-D [ENG]

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...