Nowa kamera BOSCH 1080P HD

Dualna kamera sieciowa Dinion HD 1080p zapewnia bezkompromisową jakość obrazu nawet w przypadku bardzo dynamicznych scen.
Nowy mechanizm przetwarzania obrazu Dinion umożliwia rejestrowanie szczegółowych obrazów nawet w słabym oświetleniu. Wiernie odzwierciedla kolory i rejestruje użyteczny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
Nowa konstrukcja – doskonałe działanie
Kamera Dinion charakteryzuje się nową konstrukcją przemysłową odporną na skrajne temperatury (od -20st C do +55st C), dzięki czemu sprawdza się zarówno w upalnym, jak i mroźnym klimacie.
Zaawansowane opcje zasilania
Omawiana kamera jest przyjazna dla środowiska — wykorzystuje bardzo wydajny regulator zasilania, obsługujący napięcia 12 V (DC) i 24 V (AC), a także opcję zasilania przez sieć Ethernet (PoE). Zużycie prądu waha się w zakresie od 4,8 W do 8,4 W i zależy od trybu pracy kamery oraz rodzaju źródła zasilania. Energooszczędność kamery zmniejsza całkowity koszt posiadania i pozwala ekonomicznie gospodarować energią.
Nie przegapisz żadnego zdarzenia
Wbudowana technologia IVA (Intelligent Video Analysis), zoptymalizowana pod kątem rozdzielczości HD, wspomaga pracę personelu ochrony, oznaczając wydarzenia na ekranie. Operatorzy nie przegapią już żadnego zdarzenia. Technologia IVA rejestruje szczegóły sceny w ramach strumienia metadanych, który można zapisać w celu późniejszego przeszukania i przejrzenia za pomocą funkcji wyszukiwania na potrzeby dowodowe firmy Bosch.
Pierwsza instalacja
Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, obejmującemu asystenta optymalizacji obiektywu, zaawansowana funkcja automatycznej regulacji back focus pomaga skrócić czas instalacji o ponad 50%. Umożliwia ona także korekcję obiektywów (nieskorygowanych pod kątem podczerwieni) w momencie przełączania trybu pracy na dzienny lub nocny i zapewnia optymalną ostrość obrazu.
Obiektywy zoptymalizowane pod kątem rozdzielczości HD
Ten wysokiej jakości system obsługuje szeroki zakres obiektywów zoptymalizowanych pod kątem rozdzielczości HD. Ich specjalna konstrukcja optyczna pozwala uzyskać rozdzielczość HD 1080p we wszystkich partiach obrazu i ogranicza zniekształcenia do minimum. Operatorzy mogą obejrzeć obraz w pełnej szczegółowości, aby sprawdzić określone fragmenty sceny, np. twarz osoby lub numer rejestracyjny pojazdu, bez utraty wyrazistości obrazu — nawet w najmniej czytelnych jego partiach.
Sprawdza się w scenach złożonych, kolorowych lub słabo oświetlonych
Dualna kamera sieciowa Dinion HD 1080p znakomicie sprawdzi się w szerokim zakresie zastosowań — w szczególności w przypadku złożonych, kolorowych lub słabo oświetlonych scen. Wtedy wydajność kamery Dinion jest szczególnie zauważalna. Model Dinion 1080 doskonale nadaje się do zastosowań obejmujących monitoring miejski, areny sportowe, lotniska, banki i instytucje finansowe, a także kasyna.
HD w działaniu
Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami. Zobacz rozwiązanie HD firmy Bosch w działaniu na naszym portalu wideo. Odwiedź też mikrowitrynę HD firmy Bosch, gdzie dostępne jest krótkie wprowadzenie do naszego kompleksowego rozwiązania HD.
  • Najlepsza w tej klasie wydajność, znakomita praca w słabym oświetleniu i świetne odwzorowanie kolorów
  • Wyjątkowo wyrazisty obraz całej sceny i minimalne rozmycia ruchomego obrazu
  • Doskonała do rejestracji dynamicznych, kolorowych scen

Dodatkowe materiały:Karta katalogowaDane techniczneRozwiązania HD firmy BoschFilm Bosch HD

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...