Dyski WD do systemów monitoringu

Firma SECURAL posiada w swojej ofercie niezawodne dyski WD klasy surveillance, zaprojektowane specjalnie do systemów CCTV.
Właściwy dysk do odpowiedzialnych zadań
Standardowe dyski twarde klasy desktop, przeznaczone do stosowania w komputerach, zaprojektowane są do eksploatacji maksymalnie przez osiem godzin dziennie, pięć dni roboczych w tygodniu. Zaawansowany system monitoringu lub rejestrator DVR musi działać natomiast przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, rejestrując kilka strumieni wideo jednocześnie. Do tego rodzaju zastosowań niezbędne są dyski innego typu — dyski WD klasy surveillance, zaprojektowane specjalnie do systemów monitoringu wizyjnego.
Firma WD przygotowała linię pamięci masowych doskonale nadających się do systemów cyfrowego monitoringu wizyjnego w różnorodnych, nietypowych środowiskach i z różnymi zestawami aplikacji. Dyski firmy WD do monitoringu umożliwiają korzystanie z szerokiego zakresu funkcji i zalet urządzeń SDVR, NVR, CCTV, IPTV oraz innych systemów cyfrowego monitoringu wideo, takich jak obraz o wysokiej rozdzielczości, transmisja strumieniowa wideo z wielu kamer HD oraz archiwizacja wideo z ultraszybkim dostępem do danych i odtwarzanie wideo na żądanie. Niezależnie od środowiska — bank, kasyno, sklep, usługi, siedziba firmy lub urzędu czy praca organów ścigania — dyski twarde do monitoringu WD zapewniają wydajność oraz zwiększoną pojemność i niezawodność, których wymagają aplikacje do monitoringu.
Cały artykuł znajduje się na naszej nowej stronie internetowej pod adresem:
http://secural.eu/dyski-wd-do-systemow-monitoringu/

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...