Dualna kamera sieciowa FlexiDome HD 1080p

Dualna kamera sieciowa FlexiDome HD 1080p zapewnia obraz o rozdzielczości Full HD i bezkompromisową jakość, nawet najbardziej zatłoczonych scen.

Wykorzystuje nową technologię przetwarzania obrazu Dinion, gwarantuje maksymalną szczegółowość obrazu w warunkach słabego oświetlenia, zapewnia wierne odwzorowanie kolorów oraz najbardziej użyteczny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
Nowa konstrukcja zapewniająca doskonałą jakość obrazu i lepsze działanie
Odporna na akty wandalizmu kamera FlexiDome jest zgodna z wymogami normy IK10 i doskonale nadaje się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Spełnia wymagania najważniejszych norm dotyczących parametrów pracy urządzenia, w tym urządzeń alarmowych i stosowanych w kolejnictwie. Charakteryzuje się wyjątkową, „bezkopułkową” konstrukcją, zmniejszającą zniekształcenia optyczne. Dzięki rozszerzeniu zakresu temperatury pracy (od -50ºC do +55ºC), kamera ma idealną budowę do pracy w wysokich i niskich temperaturach. Stopień ochrony IP66 zapewnia wodoszczelność i chroni przed przedostaniem się kurzu.
Gama różnorodnych obiektywów
Kamera może zostać wyposażona w teleobiektyw, obiektyw średniego zasięgu i obiektyw szerokokątny. Każdy z nich ma oddzielnie dopasowany przetwornik, aby zapewnić pełną rozdzielczość obrazu, nawet przy obrzeżach. Operatorzy mogą powiększać wszystkie fragmenty sceny, aby przyjrzeć się konkretnym szczegółom, takim jak twarz czy numer tablic rejestracyjnych, bez straty ostrości. Obiektyw szerokokątny z korekcją optyczną, działający w zakresie od 1,8 do 3 mm, gwarantuje doskonałą wydajność bez konieczności stosowania oprogramowania do niwelowania zniekształceń.
Szybki i łatwy montaż
Duży wybór opcji montażu ułatwia zamocowanie kamery w każdym miejscu, w tym również na suficie. Lokalną instalację ułatwia intuicyjny interfejs użytkownika z funkcją Lens Wizard (Asystent optymalizacji obiektywu), analogowe wyjście wizyjne i automatyczne ogniskowanie za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Automatyczna regulacja tylnej płaszczyzny ogniskowania z napędem silnikowym skraca czas montażu o ponad 50%.
Idealna do złożonych, różnokolorowych lub słabo oświetlonych scen
Dualna kamera sieciowa FlexiDome HD 1080p jest doskonała do różnych zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Szczególnie sprawdza się w przypadku różnokolorowych lub słabo oświetlonych scen, w zakresie monitoringu miejskiego, stadionów, lotnisk, instytucji finansowych i bankowych oraz kasyn.
Aby niczego nie przeoczyć
Wbudowana funkcja inteligentnej analizy obrazu IVA (Intelligent Video Analysis), zoptymalizowana przy użyciu technologii HD, oznacza na ekranie zdarzenia, aby żadne podejrzane działania nie uszły uwadze operatorów. IVA wychwytuje szczegóły scen, które następnie są zapisywane w celu przeprowadzenia analizy dzięki wyszukiwaniu na podstawie ruchu w obrazie Bosch Forensic Search.
Wykorzystanie technologii HD
Doświadcz prawdziwie szczegółowego obrazu. Zapraszamy do zapoznania się z zastosowaniem rozwiązań HD firmy Bosch w portalu Video Portal. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej Bosch HD, gdzie znajduje się krótkie wprowadzenie do pełnej oferty rozwiązań HD.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...