Centrala SSWiN AMAX 2000 firmy BOSCH

AMAX 2000 to platforma antywłamaniowa zaprojektowana z myślą o potrzebach budynków mieszkalnych i małych firm. Jej obsługa jest bardzo łatwa i odbywa się za pośrednictwem prostej klawiatury.Po prostu niezawodna
Cechuje się ona oczywiście jakością i niezawodnością, z których słyną wszystkie produkty firmy Bosch. Ich potwierdzenie stanowi przyznanie certyfikatu zgodności z normą EN50131-3, stopień 2. W urządzeniu fabrycznie zaprogramowano 90% wszystkich zastosowań, dzięki czemu instalacja centrali AMAX 2000 przebiega wyjątkowo szybko łatwo, co przekłada się na większy zysk dla klienta.


Doskonałe rozwiązanie sygnalizacji włamania
Inteligentna platforma sygnalizacji włamania AMAX 2000 została zaprojektowana specjalnie, aby zapewnić pełną ochronę mieszkań lub małych i średnich firm. To kompletne rozwiązanie umożliwia również integrację urządzeń peryferyjnych, takie jak najlepsze na rynku czujki i łatwe w obsłudze klawiatury. Umożliwia również podłączenie czujek pożarowych i kamer sieciowych.


Prosta instalacja i obsługa
Domyślny program centrali AMAX 2000 obejmuje 90% wszystkich zastosowań, co oznacza łatwość instalacji i niskie koszty. Klucz programowania umożliwia ponadto proste programowanie central na potrzeby wielu podobnych instalacji.
Dzięki intuicyjnej klawiaturze LED lub LCD ICON oraz menu o dopracowanej strukturze użytkowanie systemu jest bezproblemowe i nie wymaga wysiłku. W związku z tym nauka korzystania z centrali zajmuje klientom tylko chwilę i nie wymaga posiadania żadnej wiedzy o systemach sygnalizacji włamania i napadu.


Zastosowanie
System bezpieczeństwa Bosch zapewni Ci poczucie spokoju. Centrala AMAX 2000 zapewnia zwiększony stopień ochrony Twojego życia i mienia w czasie, gdy jesteś w domu i w podróży.
Weryfikacja obrazu na żywo
Kolejną zaletą urządzenia AMAX 2000 jest możliwość weryfikacji obrazu na żywo za pośrednictwem kamer sieciowych serii 200 firmy Bosch. Po otrzymaniu przez klienta bądź centrum monitoringu powiadomienia o alarmie można sprawdzić obszar chroniony, na przykład za pomocą urządzenia typu smartphone, aby stwierdzić, co spowodowało aktywację alarmu i przekonać się, czy na terenie posesji znajdują się intruzi.


Technologia komunikacji alarmowej z możliwością rozbudowy w przyszłości
Powiadomienia o alarmach mogą być automatycznie przekazywane do sąsiadów lub centrum monitoringu. Centrala oferuje szereg opcji transmisji sygnałów alarmowych, w tym z wykorzystaniem sieci telefonicznej (komunikator PSTN) oraz Internetu (przez sieci IP lub bezprzewodowo w technologii GPRS).


Niezawodność i jakość firmy Bosch
Podobnie jak wszystkie produkty firmy Bosch, centrala AMAX 2000 łączy jakość Bosch z niezawodnością. Centrala AMAX 2000 została poddana testom w niezależnych laboratoriach i otrzymała odpowiednie certyfikaty. Potwierdzeniem tego jest zgodność z normą EN, stopień 2, oznaczająca jeszcze wyższą jakość, wytrzymałość i niezawodność.
Nad strategią produkcji i kontroli, a także jej wdrażaniem w różnych lokalizacjach, czuwają zespoły projektantów gromadzące specjalistów z różnych dziedzin. Kluczowe procesy, takie jak projektowanie, produkcja, logistyka i zakupy, bazują na wewnętrznych standardach kontroli jakości, które wykorzystuje się też w całym łańcuchu produkcji – od dostawy towarów aż po wytworzenie gotowego produktu.Cechy / Korzyści
  • Centrala AMAX 2000 należy do rodziny instalacji przeciwwłamaniowych, dedykowany do małych i średnich instalacji.
  • Ta prosta i intuicyjna w użyciu centrala, zaprojektowana została na potrzeby domów wolnostojących.
  • 8 liniowa centrala obsługuje 8 użytkowników i 254 zdarzeń. Posiada również przycisk uzbrojenia STAY/AWAY. Uzbrojenie można załączać zdalni poprzez telefon lub PC.
  • Centrala AMAX 2000 zawiera PSTN dialer do transmitowania alarmów poprzez zwykła sieć telefoniczną, jak również umożliwia komunikację poprzez opcjonalny przewodowy moduł IP bądź bezprzewodowy moduł GPRS.
  • Centrala ICP-AMAX-P-EN zgodna z normą EN 50131-3 stopień 2, natomiast ICP-AMAX-P nie posiada tej zgpodności.
  • Do centrali AMAX 2000 można stosować klawiaturę LCD lub klawiaturę LED

Kompatybilność:
-Klawiatura (manipulator) AMAX 2000 D8, LCD
-Klawiatura (manipulator) AMAX 2000 L8, LED
- czujki konwencjoinalne z oferty Bosch
(włamaniowe, pożarowe, kontraktony)


AMAX Panel 2000 - video

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...